7/55

1.4. Juridiskās personas pašreģistrācija

Lai paātrinātu dalībnieku reģistrāciju Elektronisko iepirkumu sistēmā, tiek piedāvāts izmantot pašreģistrēšanās iespēju. Pašreģistrācija EIS ir iespējama tikai Latvijā reģistrētiem piegādātājiem.

Personai, kura veiks juridiskās personas reģistrāciju, ir jābūt Uzņēmumu reģistrā reģistrētām tiesībām pārstāvēt uzņēmumu atsevišķi.

Lai piereģistrētu uzņēmumu sistēmā, autentificēties pašreģistrācijai nepieciešams ar uzņēmuma pārstāvja – fiziskas personas datiem (EiD kartes, bankas identifikācijas rīka u.c.).

Lai pašreģistrētos:

  • EIS sākumlapas kreisajā pusē uzklikšķiniet uz Reģistrācijas informācija.~~ image3.png

  • Sadaļā Pašreģistrācija uzklikšķiniet uz saites tiešsaistē. ~~ image4.png

  • Tiek atvērta Jauna lietotāja pašreģistrācijas forma, kurā nospiediet pogu Turpināt.

  • Veiciet autentifikāciju, izmantojot portāla Latvija.lv piedāvātās iespējas.

  • Norādiet, ka pašreģistrācija tiks veikta juridiskajai personai, un nospiediet pogu Reģistrēt dalībnieku.~~ image6.png

  • Aizpildiet formas Piegādātāja pašreģistrācija lauku vērtības ar informāciju. Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar zvaigznīti.

  • Veidojot Dalībnieka kodu sistēmā ņemiet vērā, ka tā izveidē nedrīkst izmantot speciālos simbolus, garumzīmes un burtu mīkstinājumus. Vēlams to veidot kā saīsinājumu no organizācijas nosaukuma, ne garāku kā 7 simboli. Šis dalībnieka kods tiks izmantots katrā organizācijas lietotāja vārdā izveidē, tāpēc ieteicams to rūpīgi pārdomāt.

  • Iepazīstieties ar dalībnieka reģistrācijas noteikumiem un, ja piekrītat tiem, nospiediet pogu Reģistrēt dalībnieku.

EIS automātiski tiek piereģistrēta organizācija, un izveidots lietotājs ar lomu Piegādātāja administrators. Sākotnējās piekļuves rekvizīti piegādātāja administratoram tiks nosūtīti uz reģistrēšanās laikā norādīto e-pasta adresi.

Juridiskas personas pašreģistrācija

Pēc pašreģistrēšanās piegādātāja administratoram jāpiešķir papildu lomas, vai arī jāveido jauni šīs organizācijas lietotāji ar citām lomām.

Pašreģistrācija

Juridiskas personas pašreģistrācija

Piegādātāja administrators