16/132

3.1. Jauna iepirkuma veidošana

Jauna iepirkuma veidošanas process sākas ar iepirkuma pamatdatu un informācijas ievadi par pasūtītāju. Pēc šo datu pievienošanas sistēmā tiek izveidota iepirkuma sagatave.

Iepirkuma sagatavi sistēmā veido lietotājs, kuram ir piešķirta loma E-konkursu administrators.

Lai veidotu jaunu iepirkumu:

  • Šķirkļa Iepirkumi izvēršamajā blokā Iepirkumi uzklikšķiniet uz~~ image17.png

  • Tiek atvērta jauna iepirkuma datu forma, kuras izvēršamajā blokā Iepirkuma pamatdati aizpildiet obligātos laukus: ierakstiet identifikācijas numuru un nosaukumu, kā arī norādiet regulējošo tiesību aktu, iepirkuma regulējumu un iepirkuma profilu.

  • Izvēršamajā blokā Pasūtītājs norādiet kontaktpersonu – uzklikšķiniet uz pluszīmes ikonas.~~ image18.png

  • Uznirstošajā logā Kontaktpersonas ievade ierakstiet personas vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi un saglabājiet kontaktpersonas datus.

  • Ja iepirkums tiek veikts citu pasūtītāju vajadzībām, atzīmējiet izvēles rūtiņu Сitu pasūtītāju vajadzībām un izvēlieties faktiskos saņēmējus no saraksta vai ievadiet manuāli. Ja faktisko saņēmēju saraksts ir tukšs, vai tajā nav atrodama nepieciešamā organizācija, lietotājam ar lomu Pasūtītāja administrators jāveic izmaiņas organizācijas datos – EIS sākumloga šķirkļa Organizācijas blokā Pilnvarojušās organizācijas jāpievieno nepieciešamās organizācijas.

  • Saglabājiet visus formā ievadītos datus, nospiežot pogu Saglabāt.

Pēc datu saglabāšanas loga augšpusē redzams sistēmas paziņojums, ka iepirkuma sagatave veiksmīgi izveidota.~~ image19.png

Jauna iepirkuma veidošana

EIS visu iepirkumu/iepirkumu procedūru veidošanas process ir identisks – jāizvēlas tikai attiecīgo Regulējošo TA, procedūru/iepirkumu un profilu.

Jauna iepirkuma veidošana

Iepirkumi